+90 232 402 27 28 info@arcagold.com

TESLİMAT VE İADE POLİTİKASI 

  • Üretim, teslimat veya fatura işlemleri ile ilgili tarafınızla iletişime geçilmesi gereken hususlar olması ihtimali nedeniyle üyelik esnasında iletişim bilgilerini eksiksiz olarak doldurmanız önemle rica olunur.
  • Satın aldığınız ürünler teyit amaçlı e-posta yolu ile tarafınıza iletilecektir. Ürünlerinizden herhangi birinin stoklarının tükenmiş olması durumunda gönderilecek e-posta ile bu konuya ilişkin bilgilendirme yapılacaktır.
  • Satın aldığınız ürünlerin teslimat ve fatura adreslerini ayrı ayrı düzenleyebilir; dilerseniz faturanın kendinize, ürünlerin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
  • Satın almış olduğunuz ürünler tarafınıza ulaştığında ürünü ve fatura bilgilerini kontrol ediniz. Hasarlı veya eksik olduğunuzu düşündüğünüz durumda kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ederek kargoyu teslim almayınız. Bu durumu www.arcagold.com adresinde mevcut iletişim bilgilerini kullanarak satıcıya derhal bildiriniz.
  • İade etmek istediğiniz ürünlerle ilgili öncelikle satış sözleşmesinde yer alan cayma hakkı ve cayma hakkının kullanılamayacağı durumlara ilişkin maddeleri incelemenizi öneririz. Cayma hakkınızı kullanmak istiyorsanız ürünün tarafınıza ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde www.arcagold.com adresinde mevcut iletişim bilgilerinden satıcıya cayma hakkının kullanılacağını bildirmeniz gerekmektedir. Satıcı kendisine bildirim yapılmadan ulaşan iadeleri kabul etmeme hakkına sahiptir.
  • Cayma hakkını kullanabilmeniz için iade etmek istediğiniz ürünlerin kanun gereği iade edilemeyecek ürünlerden olmaması, ürünün kullanılmamış olması, ambalajı veya koruyucu kılıfının zarar görmemiş olması, fatura, irsaliye, ürün kutusu ve tüm evrak ve materyallerin eksiksiz olarak satıcıya gönderilmiş olması gerekmektedir

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
Favorilerimde araFavorilerimden kaldır
Alışveriş sepeti

Sepetiniz boş.

Mağazaya Dön

Başka bir not ekleSipariş Notunu Düzenle
Hediye Çeki Kullan

Hediye Çeki Kullan

Kupon kodunuzu satın alma sayfasında kullanabilirsiniz.