+90 232 402 27 28 info@arcagold.com

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ AYDINLATMA VE ONAY METNİ

 

Değerli müşterimiz,

 

HSC GOLD A.Ş. olarak ilginizi çekeceğini düşündüğümüz kampanya, fırsat, yeni ürün tanıtımları, memnuniyet anketleri, e-bülten vb. konularda sizleri e-posta veya sms yolu ile haberdar edebilmek amacıyla iletişim izni istemekteyiz.

 

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun hükümleri uyarınca ticari elektronik iletiler yalnızca onay vermeniz halinde tarafınıza gönderilebilecek olup dilediğiniz zaman hiçbir gerekçe sunmaksızın ticari elektronik ileti almayı reddedebilirsiniz. Bu kapsamda www.arcagold.com adresinden yapacağınız alışverişlerde firmamıza ait kampanya, fırsat, yeni ürün tanıtımları, memnuniyet anketleri, e-bülten vb. konularda e-posta veya sms yolu ile haberdar edilmek istiyorsanız üyelik başvurusu esnasında tarafınıza sunulacak olan “TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ AYDINLATMA VE ONAY METNİNİ OKUDUM, TARAFIMA TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİLMESİNİ ONAYLIYORUM.” sekmesini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

 

Herhangi bir sebeple daha önceden onay vermiş olduğunuz ticari elektronik iletileri almayı reddetme durumunuzda e-posta ve sms ile tarafınıza bildirilmiş olan iptal yöntemleri vasıtasıyla veya info@hscgoldkuyumculuk.com.tr adresine e-posta göndererek izninizi ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz. Bu durumda talebin firmamıza ulaşmasını izleyen 3 iş günü içinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderme işlemleri siz bir daha onay verene kadar durdurulacaktır.

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
Favorilerimde araFavorilerimden kaldır
Alışveriş sepeti

Sepetiniz boş.

Mağazaya Dön

Başka bir not ekleSipariş Notunu Düzenle
Hediye Çeki Kullan

Hediye Çeki Kullan

Kupon kodunuzu satın alma sayfasında kullanabilirsiniz.